Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMware: Získali jsme certifikaci VCP5

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

VMware: Získali jsme certifikaci VCP5 5.3.2012 Podařilo se nám získat certifikaci VMware Certified Professional on vSphere 5.

Stále rostoucí požadavky na technické znalosti profesionálů v oblasti virtualizace mají za následek odlišování těch, kteří opravdu jsou profesionálové, rozumí produktům, které nabízejí, znají i jejich pokročilé funkce a jsou schopni odborně poradit svým klientům. Jedním ze způsobů, jak prokázat svoje schopnosti, je získání certifikace týkající se daných produktů. Pro ty je většinou třeba projít školením na příslušné téma a úspěšně absolvovat následný test, mnohdy je také vyžadována dlouhodobější zkušenost s produkty.

Další certifikací, kterou jsme v rámci neustálého zkvalitňování našich služeb získali, je certifikace VMware Certified Professional on vSphere 5, která je ve svém oboru uznávána a vyhledávána. Pro její získání bylo potřeba projít autorizovaným školením VMware a prokázat znalost a zkušenost s technologiemi VMware.

Naši pracovníci tak byli proškoleni ohledně instalace, nasazení, škálování a správy VMware vSphere 5 prostředí a jsou při práci s řešeními od společnosti VMware schopni dosahovat vyšší efektivity, zajišťovat business continuity a obecně snižovat složitost funkčnosti a správy celého datacentra pomocí technologií od společnosti VMware.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací