Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

VMwarenews.cz - webový a emailový newsletter

VMwarenews.cz - webový a emailový newsletter 19.5.2009 VMwarenews.cz přináší zájemcům o virtualizační řešení a technologie VMware pravidelně nejnovější informace od společnosti VMware a jejích partnerů.

Na konci minulého roku uvedla společnost SOFT-TRONIK, a.s., distributor VMware v České republice a ve Slovenské republice, nový zdroj informací o oblasti virtualizace a řešeních VMware – VMware newsletter. Seznámit se s ním můžete na adrese www.vmwarenews.cz

Newsletter je vydáván s měsíční periodicitou a obsahuje informace o novinkách v oblasti virtualizace, případové studie nasazení virtualizačních řešení, seznámí vás s lokálními partnery VMware. K jednotlivým tématům si můžete vyžádat podrobnější informace.

Aktuálnímu vydání dominují informace o novince VMware vSphere4, a to z několika úhlů pohledu: kromě základních informací o produktu zde čtenáři naleznou i praktické informace k upgradu licencí.

Velký prostor získávají v newsletteru partneři VMware a jejich aktivity. V partnerské sekci se můžete seznámit s profily lokálních VMware partnerů a jejich pořádanými konferencemi, semináři a dalšími akcemi. Můžete si stáhnout partnerské případové studie a seznámit se tak s projekty, které úspěšně realizovali.

Nechybí zde samozřejmě ani informace o možnostech školení a v budoucnu bude obsah dále rozšiřován – například o produkty a řešení třetích stran, které podporují virtualizační řešení VMware.

V případě zájmu o publikované informace se můžete zaregistrovat k odběru emailového newsletteru, který je zasílán jednou měsíčně a obsahuje stručné anotace nových příspěvků na www.vmwarenews.cz s odkazy na plné texty článků.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací