Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Vydání nové verze VMware Workstation 11 a VMware Player 7 Pro

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Vydání nové verze VMware Workstation 11 a VMware Player 7 Pro 2.12.2014 V říjnu jsme přinesli zprávu o chystaném vydání verze 11 produktu Workstation a verze 7 produktu Player Pro. Dne 2.12.2014 byly nové verze vydány a jsou dostupné všem zákazníkům VMware. Počínaje těmito verzemi bude možné produkty spustit jen na 64bitových operačních systémech, VMware tedy opouští 32bitovou platformu.

Nová verze Workstation 11 přináší:

 • Bezkonkurenční podpora operačních systémů – podpora více než 200 operačních systémů včetně posledního Windows 8.1. Techničtí uživatelé mohou také používat Windows 2012 R2 pro servery, pro linuxové uživatele je tu podpora Ubuntu 14.10, RHEL 7, CentOS 7, OpenSUSE 13.2 a mnoho dalších.
 • Podpora Windows 10 Tech Preview - Workstation usnadňuje zhodnocení nových operačních systémů, testování softwarových aplikací a oprav a referenční architektury v izolovaném a bezpečném virtuálním prostředí. Využívá schopnosti Workstation Snapshot, aby zachovával stav virtuálního stroje, takže se můžete vrátit do známého funkčního stavu nebo do jakéhokoliv vámi vytvořeného předchozího náhledu.
 • Vynikající výkon – Workstation bude podporovat nejnovější 64bitové procesory Intel x86, včetně nové Haswell mikroarchitektury pro maximální výkon. Díky využití nových klíčových rozšíření Haswell, přinese řešení až 45% vylepšení náročných CPU operací jako jsou multimédia, šifrování/dešifrování a další namáhavé výkonnostní testy v porovnání s Workstation 10.
 • Výkonné virtuální stroje a grafika – vývojáři a IT administrátoři budou moci vytvářet virtuální stroje s až 16 vCPU, 8 TB virtuálními disky a až 64 GB pamětí pro spuštění těch nejvíce náročných aplikací. Graficky náročné aplikace budou navíc podpořeny až 2 GB video pamětí na jeden virtuální stroj.
 • Připojení k VMware vCloud Air – Připojení VMware vSphere nebo VMware vCloud Air bude k dispozici pro rozšíření a škálování virtuálních strojů přes veřejný cloud. Vývojáři se budou moci jednoduše připojit k VMware vCloud Air a nahrávat, spouštět a prohlížet virtuální stroje přímo z rozhraní Workstation, aby mohli jednoduše spolupracovat se vzdálenými členy týmu a škálovat přes veřejný cloud.
Workstation 11Workstation 11Workstation 11
Workstation 11

Player 7 Pro má následující vlastnosti:

 • Zlepšená kompatibilita operačních systémů – VMware Player 7 Pro poběží na nejnovějším vydání Windows včetně Windows 8.1 a bude podporovat stávající systémy jako Windows XP a Windows 7 ve virtuálním prostředí, takže uživatelé mohou pokračovat v používání starších aplikací.
 • Větší kompatibilita hardwaru – VMware Player 7 Pro bude optimalizován tak, aby běžel na moderním hardwaru včetně nejnovějších notebooků a tabletů s vysokým rozlišením.
 • Aktualizovaná kompatibilita se souvisejícími VMware produkty – VMware Player 7 Pro bude moci spustit zabezpečené virtuální stroje vytvořené ve VMware Workstation 11 nebo VMware Fusion 7 Pro. Zabezpečené virtuální stroje zabezpečují firemní desktopy pomocí šifrování, runtime ochrany heslem, omezení přístupu k USB, izolace mezi hostitelem a operačním systémem hosta a pomocí časového omezení.

Nové verze produktů si můžete již nyní zakoupit. Zákazníci, kteří zakoupili VMware Workstation 10 a VMware Player 6 Plus mezi říjnem a prosincem 2014 obdrží zdarma elektronický upgrade na Workstation 11 a Player 7 Pro. • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací