Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Vydání: VMware View 4.6 a VMware ThinApp 4.6.1

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

 Vydání: VMware View 4.6 a VMware ThinApp 4.6.1 4.3.2011 Společnost VMware oznámila vydání nové verze produktu View, která přináší zejména podporu PCoIP i přes Internet. Zároveň byla vydána také aktualizace produktu ThinApp, která přináší drobná vylepšení a opravy chyb.

VMware View 4.6

VMware vydal novou verzi 4.6 svého VDI (Virtual Desktop Infrastructure) řešení. Tato verze přímo navazuje na předchozí verzi 4.5 vydanou v září loňského roku.

View verze 4.6 je považována za menší update a přináší odstranění chyb a aktualizace pro rozhraní USB. Zároveň také poskytuje podporu externím koncovým uživatelům pro připojení ke svým Viem desktopům za firewallem s použitím PCoIP protokolu. To je zajištěno pomocí View Security Server – součástí řešení View, které se běžně nasazuje v DMZ, což poskytuje možnost přímého připojení PCoIP bez nutnosti použití SSL-VPN řešení.

VMware začal používat PCoIP protokol od verze View 4.0 vydané v listopadu 2009.

VMware ThinApp 4.6.1

VMware vydal také aktualizaci svého řešení pro virtualizaci aplikací ThinApp. Verze 4.6.1 opravuje vetší počet chyb a může být nainstalována na verzi 4.6 vydanou v září loňského roku.

Tato aktualizace zajišťuje opravu více než 160 chyb pro vytváření balíčků Microsoft Office 2010 (viz. Quick start Guide) a dalších oblíbených balíčků jako Google Chrome, Firefox + Foxit Reader, Internet Explorer a Office Communicator.

Aktualizace zahrnuje následující nové vlastnosti, které jsou detailně popsány v poznámkách k vydání:

 • vylepšení automatického přesměrování prohlížeče ThinDirect, podporující automatické přesměrování odkazů v rámci javascriptu.
 • možnost určovat jména podprocesů použitím nové volby souboru package.ini, která umožňuje zobrazit proces pod jeho původním názvem, díky čemuž může být monitorován a ovládán podobně jako lokálně instalované aplikace
 • podpora pro Side-by-Side (SxS) COM, což nyní aplikacím umožňuje vytvářet COM objekty v rámci instalace či zápisu v registrech

http://virtualization.info/ • Promo akce

 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací