Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Vydání VMware Workstation 12 Pro a Workstation 12 Player

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Vydání VMware Workstation 12 Pro a Workstation 12 Player 26.8.2015 Včera byla vydána nejnovější verze řešení pro virtualizaci PC VMware Workstation 12 Pro. VMware Workstation 12 Pro podporuje nové Microsoft Windows 10 a přináší více než 40 nový funkcí, které podporují nejnovější softwarové a hardwarové inovace v odvětví.

Stáhnout soubor

VMware Workstation 12 Pro

Díky podpoře naprosté novinky Windows 10 a posledních Linux mění VMware Workstation 12 Pro to, jak techničtí profesionálové vyvíjejí, testují, předvádějí a nasazují software spuštěním několika operačních systémů (založených na x86) najednou na stejném PC. 

Nová verze zahrnuje:

 • Vytvořeno pro Windows 10 - VMware Workstation 12 Pro umožňuje IT profesionálům a vývojářům testovat a vyvíjet pro Windows 10 s jejich existujícím PC s Windows nebo Linux. Uživatelé mohou využít výhod posledních funkcí Windows 10 jako je Cortana, osobní digitální asistentka a nových schopností webového prohlížeče Edge nebo mohou vytvářet univerzální aplikace pro zařízení s Windows 10. 
 • Vylepšená grafika - díky podpoře Microsoft DirectX 10 a OpenGL 3.3 umožňuje a rozšiřuje VMware Workstation 12 Pro typ 3D grafických aplikací, které můžete používat na virtuálním stroji.
 • Vylepšený výkon - VMware Workstation 12 Pro nabízí vylepšení výkonu, které zlepšuje produktivitu a uživatelský zážitek.  Až třikrát lepší výkon při pozastavení nebo obnovení šifrovaných virtuálních strojů, až o 36 % rychlejší 3D grafika a vylepšená odezva a potlačení šumu při volání přes Skype a Lync VoIP na virtuálním stroji - velmi náročné aplikace mohou být rychlejší a efektivnější než kdykoliv předtím!
 • Optimalizováno pro poslední modely počítačů a tabletů - VMware Workstation 12 Pro podporuje vysoké rozlišení 4K UHD (3840 x 2160) displejů pro desktopy a displeje QHD+ (3200 x 1800) používané pro notebooky a x86 tablety a poskytuje tak uživatelům nezapomenutelný zážitek. Workstation 12 Pro také využívá vylepšení při zvládání smíšených prostředí mezi standardními rozlišeními počítačů a displeji 4K.

VMware Workstation 12 Player

VMware Workstation 12 Player (dříve VMware Player Pro) je jednodušší verze VMware Workstation 12 Pro, která také podporuje Windows 10, nabízí vylepšenou 3D grafiku a lepší výkon virtuálních strojů. Díky intuitivnímu rozhraní a jednoduchému nasazení je VMware Workstation 12 Player další možností pro IT profesionály, jak dodat firemní virtuální desktopy zaměstnancům, dodavatelům nebo zákazníkům.

Nové systémové požadavky

I když jsou na virtuálních strojích dostupné i 32 bitové operační systémy, VMware Workstation 12 Pro i VMware Workstation 12 Player vyžadují 64 bitové procesory a 64 bitové hostované operační systémy pro pokročilé výpočetní a moderní aplikační ekosystémy.

http://www.vmware.com/company/news/releases/vmw-newsfeed/VMware-Announces-VMware-Workstation-12-Pro-and-Workstation-12-Player/1983218Žádost o stažení souborů

Žádost o stažení souborů

Vyplňte následující údaje. Obratem vám zašleme odkaz na stažení souboru.

Zvolte produkty ke stažení


* povinné položky

 • Promo akce

 • Stáhnout soubor
 • Kontaktní osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 020

 • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací