Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Vzdělávací webináře / září 2013

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Vzdělávací webináře / září 2013 3.7.2013 Od srpna do října jsme si pro vás připravili hned 5 zajímavých webinářů na různá témata a produkty z našeho portfolia, které by vás mohly oslovit. Můžete se registrovat na více webinářů. Registrace je zdarma, webinář probíhá online.

Pokud vás webináře zajímají a rádi byste ovlivnili i prezentovaná témata, potom prosím vyplňte krátký dotazník Vyberte sami téma budoucích webinářů.

Ochrana dat ve virtuálním prostředí pomocí nástroje Veeam Backup & Replication

Termín: 27.8. od 9:00

Ochrana dat je jednou z nejdůležitějších činností, kterou musí IT oddělení zajistit nad rámec samotného provozu. Z příchodem virtualizace se změnil i způsob jakým lze data chránit a na trhu se objevily nástroje, které jsou pro tyto účely přímo navrženy.

V tomto webináři bychom vás rádi seznámili s produktem Veeam Backup & Replication a zároveň vám nabídnuli alternativy a jejich jednoduché srovnání.

Registraci a více  informací najdete na oldanygroup.webex.com.

Unikátní funkce a novinky ve Veeam Backup & Replication verze 7

Termín: 27.8. od 14:00

Dne 15.8. byla uvolněna nová verze nástroje pro ochranu dat Veeam Backup & Replication. Tato v pořadí již sedmá verze výjimečného software pro zálohování a replikaci virtuální infrastruktury přináší opět řadu unikátních technologických novinek, které vám v tomto webináře představíme.

Součástí webináře budou kromě informací o nových funkcích také informace k novému licencování, přidání nové edice a změně v cenách.

Registraci a více  informací najdete na oldanygroup.webex.com.

Provozujte datacentrum v kanceláři (Dell VRTX)

Termín: 5.9. od 9:00

Společnost Dell uvedla na trh novinku v podobě tzv. datacenter-in-a-box, které je optimalizované (odhlučnění, napájení) pro provoz i v kanceláři, samozřejmě jej můžete dát i do samostatné místnosti. Dell VRTX v kombinuje v jedniném 5U šasí výpočetní výkon (až 4 2-CPU servery), diskové úložiště (až 24 HDD) a síť.

Ve webináři vás seznámíme s touto cenově velmi zajímavou novinkou a ukážeme rozdíl mezi tímto řešením a případnými alternativami v době samostaných serverů, diskového pole a síťových switchů.

Registraci a více  informací najdete na oldanygroup.webex.com.

Uživatelská zařízení ve firemním prostředí, jejich správa a provoz WiFi LAN

Termín: 4.10. od 09:00

V rámci tohoto webináře vás seznámíme s tím, jak se s moderním přístupem, kdy si uživatelé nosí a používají svá zařízení ve firemním prostředí, vypořádat. Jak taková zařízení spravovat ve firemní síti, jak zajistit dostatečně kvalitní WiFi síť pro správné fungování většího množství mobilních zařízení a jak také takovou síť dobře řídit a spravovat.

Jako jednu z velmi zajímavých možností uvedeme informace k lokačním službám, které mohou být ve spojení s řízenými WiFi použity. Doporučujeme zejména pro nemocnice!

Registraci a více  informací najdete na oldanygroup.webex.com.

Ochrana firemního perimetru za pomoci firewallů nové generace

Termín: 30.9. od 14:00

Přítomnost firewallu pro ochranu firemní sítě je snad již neodmyslitelnou součástí každého IT prostředí. Firewally nové generace (next-generation firewall) jsou ve své podstatě aplikační firewally, které dělají inspekci dat až na úroveň aplikací, tedy síťové vrstvy L7.

V tomto webináří vás seznámíme s možnostmi, které firewally nové generace přináší a nabídneme vám i konkrétní zařízení, která můžete ve své síti použít.

Registraci a více  informací najdete na oldanygroup.webex.com.

V pátek 4.10. byl jako výherce tabletu Samsung Galaxy Tab 2 vylosován pan Ivan Kovařík z Vysoké školy chemicko-technologické.

Pokud byste s registrací měli jakýkoli problém, kontaktujte nás na emailu marketing@oldanygroup.cz a my vám rádi s registrací pomůžeme.

Všechny aktuálně dostupné webináře najdete vždy na webu https://oldanygroup.webex.com.  

TIP: Pokud se zaregistrujete a nestihnete se zúčastnit, nezoufejte, dostanete záznam webináře ke stažení.  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací