Skok na obsah stranky, Hlavní stranka webu, Mapa webu, Hlavní menu

Windows Server 2012 s novým licencováním

Zpráva pravděpodobně není již aktuální

Windows Server 2012 s novým licencováním 3.9.2012 Společnost Microsoft uvede dne 4.9.2012 na trh svůj nový serverový operační systém Microsoft Windows Server 2012. Pro nás nejzajímavější součástí je nová verze Hyper-V 3.0 a samozřejmě nový způsob licencování.

Velkou částí odborníků světa informačních technologií očekávaný příchod serverového operačního systému Microsoft Windows Server 2012 je za dveřmi. Spolu s novými vlastnostmi, a pro fanoušky virtualizace zejména pak novým Hyper-V 3.0, přichází Windows Server 2012 také s novým modelem licencování a zjednodušeným rozlišením edicí.

Nově se bude Windows Server 2012 dělit jen na základní edice Standard a Datacenter (plus Essentials a Foundation) a licencovat na fyzické procesory obsazené ve fyzickém serveru s právem běhu určitého počtu virtuálních prostředí. Edice Standard bude nyní umožňovat běh až dvou virtuálních prostředí a edice Datacenter zůstává u neomezeného počtu.

Důležitou změnou je také to, že zcela končí edice Small Business Server, která již nebude více dostupná a jež musíte nahradit jednotlivými produkty nebo pro menší společnosti možností využití služeb Office365.

Níže uvedený dokument, který je kompletně v češtině, obsahuje detailní informace o novém způsobu licencování, dostupných edicí, upgradech a další informace. 

Koho by zajímalo přímo uvedení Microsoft Windows Server 2012 na trh, může se účastnit online představení, které se uskuteční 4.9.2012 od 17:00. 

Microsoft  • Promo akce

  • Kontaktní osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+420 222 550 020

  • Sdílet

Používáme technologie společností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací